Нідерландський фахівець прочитав лекцію для студентів факультету бродильних, консервних виробництв та екологічного контролю…

  • 3178b370a60fd939b352d435166509f4
  • IMG_4241

13 травня для студентів факультету бродильних, консервних виробництв та екологічного контролю відбулася лекція нідерландського фахівця, доктора Хенка Доннерса – відомого в Голландії спеціаліста в податковій сфері, в минулому держслужбовця і майже десять років радника Кабінету Міністрів України з питань євроінтеграції, а також консультанта податкової служби України.

Лекція «Як стати хорошим менеджером та розвивати в собі лідерські здібності» була прочитана англійською мовою. Для кращого сприйняття студентами викладеного матеріалу в аудиторії працювала перекладач, але, не зважаючи на це, студенти спілкувалися з лектором безпосередньо англійською мовою. Метою лекції було показати студенту можливість розкриття в собі лідерських здібностей.

У процесі лекції мав місце активний діалог зі сторони студентів та доктора Хенка, що справило позитивне враження, як на лектора, так і на студентів.