Добрі справи  завжди високо цінилися у всі часи. Факультет БКВЕ із року в рік активно займається благодійною діяльністю.

23-24 жовтня 2013 року в університеті проводився День Донора.  Добровольці з усіх факультетів  НУХТу здавали свою кров, аби допомогти іншим.  Наші студенти не стали виключенням, а деякі з них взагалі приймають участь у цій акції вже не перший рік.

28 квітня 2013 року студенти факультету БКВЕ приймали активну участь у акції «Від серця до серця» по місту Київ. Цього року збирали гроші для дітей з проблемами зору.

Навесні 2013 року студенти факультетів  БКВЕ та ХКВ, другий рік поспіль, сумісними зусиллями боролися з палінням. Метою акції було заохотити якнайбільше молоді до здорового способу життя. Тому волонтери від факультетів обмінювали цигарки на цукерки та фрукти.

У Листопаді 2012 року студенти нашого факультету відвідали Київський міський клінічний онкологічний центр.  Діти були у захваті від нашого візиту. Особливо вони зраділи веселим іграм та подарункам.  Діти з радістю підспівували пісням, які грав для них наш студент.

Також неодноразово збиралися гроші для лікування студентів нашого університету. Факультет БКВЕ ніколи не залишався байдужим до таких акцій.

Можна із впевненістю ствердити: благодійність дійсно є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності — безкорисливо прийти на допомогу іншим — у цьому світі не зникає добро.