Нещодавно магістри кафедри біохімії та екологічного контролю разом з доцентом Салавор Оксаною побували на VIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика – 2015», яка відбулася у Міжнародному виставковому центрі.

• IMAG2233_500x884
  • IMAG2260_1_800x676
  • IMAG2265_1_800x590
  • IMAG2268_800x452

Ця виставка – ключова подія на території України у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива. Наша країна володіє вражаючим потенціалом ринку регенеративної енергії і «зелених» проектів і має досить прогресивну законодавчу базу у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження проводить цей захід з метою реалізацію державної Програми підвищення енергоефективності економіки, широкого впровадження чистих технологій в Україні і консолідації учасників ринку відновлюваної енергетики.

Дуже багато цікавої інформації отримали  магістри-екологи під час знайомства з експозицією виставки: як енергоефективно освітлювати власне житло, як побудувати термодім, як біоенергетичні установки використовуються у нас та за кордоном. Відвідування таких заходів дає можливість студентам поглибити свої знання зі спеціальних дисциплін, розширити кругозір та отримати певні практичні поради для облаштування особистого побуту.

У Києві завжди багато цікавого! Головне – не прогавити!