Молоді вчені кафедри технології консервування пропонують нові рішення існуючих проблем…

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://bkve.nuft.edu.ua/images/News_and_events/18-04-16/kons

13 квітня 2016 року відбулося засідання секції кафедри технології консервування 82-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». На секції були заслухані 19 доповідей.

Відкрила роботу секції почесна гостя із Тбіліського аграрного університету Тамар Турманідзе із доповіддю «Change of activity of polyphenols and antioxidant potential during fast freezing in blackberry fruits».

Найбільшу зацікавленість викликали доповіді Ярослави Мартинової, Оксани Судак, Олени Трушин, Марії Ярмолюк, Івана Дудченка, Марини Коваль, Інги Швецової.

Варто особливо відзначити абсолютного «чемпіона» по виступах на студентських конференціях в нашому університеті магістрантку Оксану Судак, досягнення якої можна тільки повторити, як Олександра Шовковського на чемпіонаті світу по футболу. Приємно, що у Оксани вже є послідовники.

Переважна більшість доповідей стосувалася удосконалення існуючих методів консервування, зберігання та перероблення плодоовочевої сировини, а також розроблення нових інноваційних продуктів. За результатами наукових доробків попереднього року студентки Неля Костючок та Ярослава Мартинова отримали копії власних патентів на винахід.

Бажаємо учасникам конференції плідних досягнень у науковій роботі, успіхів у навчанні та творчого і кар’єрного росту.