Нещодавно група магістрів спеціальності «Екологічний аудит» разом з доцентом кафедри біохімії та екологічного контролю Салавор О.М. побувала на  XIII Міжнародному водному форумі AQUA UKRAINE – 2015.

 

  • IMAG2234_801x453
  • IMAG2246_801x453
  • IMAG2253_501x886

AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже  традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України. Під дахом Міжнародного виставкового центру було зібрано найсучасніші водні технології та розробки по водопідготовці, водопостачанню, водовідведення, очищенню стічних вод, утилізації осадів, системах контролю якості води, охороні водних ресурсів, тощо.

Водну виставку AQUA UKRAINE гармонійно доповнила програма науково-практичних заходів (конференції, тематичних семінарів та круглих столів), присвячених широкому колу актуальних водних питань,  таких як  стратегія розвитку водного господарства України, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, нормативно-правова база та гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами, реформування житлово-комунального господарства України.

Звичайно, студентам не вдалося послухати всі доповіді, але та нова інформація, яку вони отримали на Міжнародному водному форумі, допоможе їм при вивченні багатьох дисциплін екологічного спрямування. Було дуже цікаво!